Enter your email address below and subscribe to our newsletter

آغاز بهره‌برداری یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان؛ با حضور معاون امور مجلس رئیس‌جمهور بهره‌برداری از یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور در منطقه صنعتی نیزار قم آغاز شد؛ ظرفیت تولید این واحد سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد است که برای راه‌اندازی آن بیش‌از یک هزار میلیارد تومان هزینه شده و زمینه اشتغال بیش‌از ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است. راه‌اندازی واحد‌های تولید آهن‌اسفنجی، تیرآهن و میلگرد به ظرفیت سالانه ۵۰۰ هزار تن از دیگر برنامه‌های توسعه این مجموعه صنعتی است که تا پایان سال آینده محقق خواهد شد. معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در این آیین حرکت روبه‌رشد دولت سیزدهم را در عرصه‌های اقتصادی امیدبخش دانست و گفت: دولت اهتمام جدی دارد تا نگذارد هیچ طرحی به‌علت موانع اداری و مجوز بلاتکلیف بماند. حسینی افزود: دولت در تلاش است تا زمینه سرمایه‌گذاری را تسهیل کند به‌طوری‌که هم‌اکنون در بسیاری از استان‌ها و مناطق آزاد مشاغل مختلفی درنظر گرفته شده است که مجوز‌های آنها صادر شده و سرمایه‌گذاران می‌توانند به صورت آنی مجوز واحد مورد نظر خود را که می‌خواهند در آن فعالیت کنند دریافت و کار تولید را شروع کنند. انتهای خبر/ طهماسبی منبع: معدن 24

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان؛ با حضور معاون امور مجلس رئیس‌جمهور بهره‌برداری از یکی از بزرگترین کارخانه‌های ذوب فلزات کشور در منطقه صنعتی نیزار قم آغاز شد؛ ظرفیت تولید این واحد سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد است که برای راه‌اندازی آن بیش‌از یک هزار میلیارد تومان هزینه شده و زمینه اشتغال بیش‌از ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است.

راه‌اندازی واحد‌های تولید آهن‌اسفنجی، تیرآهن و میلگرد به ظرفیت سالانه ۵۰۰ هزار تن از دیگر برنامه‌های توسعه این مجموعه صنعتی است که تا پایان سال آینده محقق خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در این آیین حرکت روبه‌رشد دولت سیزدهم را در عرصه‌های اقتصادی امیدبخش دانست و گفت: دولت اهتمام جدی دارد تا نگذارد هیچ طرحی به‌علت موانع اداری و مجوز بلاتکلیف بماند.

حسینی افزود: دولت در تلاش است تا زمینه سرمایه‌گذاری را تسهیل کند به‌طوری‌که هم‌اکنون در بسیاری از استان‌ها و مناطق آزاد مشاغل مختلفی درنظر گرفته شده است که مجوز‌های آنها صادر شده و سرمایه‌گذاران می‌توانند به صورت آنی مجوز واحد مورد نظر خود را که می‌خواهند در آن فعالیت کنند دریافت و کار تولید را شروع کنند.

انتهای خبر/ طهماسبی

منبع: معدن ۲۴

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید