Enter your email address below and subscribe to our newsletter

آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر خبر داد و گفت: تلاش شده تا حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضا منظور شود.

[#item_full_content] 

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، محسن روحی از آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر خبر داد و گفت: ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباری هنر تا ۲۸ شهریور ادامه دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان افزود: خدمات بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح (امید – آرامش – رفاه) بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا از یکم مهرماه جاری تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۳ ارائه می‌شود.

او با تأکید بر اینکه تلاش شده تا حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضا منظور شود، اظهار کرد: ثبت‌نام اعضا و خانواده تحت سرپرستی آنها که دارای بیمه پایه هستند آزاد است و هر عضو می‌تواند با طی مراحل ثبت‌نام در یکی از طرح‌های بیمه تکمیلی صندوق، همسر و فرزندان خود و والدین تحت پوشش بیمه پایه خود در همان طرح را ثبت‌نام کند.

روحی اضافه کرد: صندوق اعتباری هنر ۷۱ درصد حق بیمه هر عضو را در طرح امید پرداخت می‌کند و این درصد به ترتیب در طرح‌های آرامش ۶۲ درصد و رفاه ۴۵ درصد خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید
خبرنگار کرمان‌نو
خبرنگار کرمان‌نو
مقاله‌ها: 28433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید