Enter your email address below and subscribe to our newsletter

آغاز ثبت نام ۲ خودرو داخلی در سامانه یکپارچه از امروز؛ متقاضیان ۵ روز فرصت دارند

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی ویژه متقاضیان جدید، از صبح امروز (پنجشنبه) به مدت پنج روز فعال شده تا متقاضیان سه گروه عادی، مادران مشمول طرح جوانی جمعیت و متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، از بین دو محصول عرضه شده توسط گروه خودروسازی سایپا برای ثبت نام محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

به دیگران هم بگویید

به گزارش صدای زرند، با توجه به ظرفیت های خالی دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا sda گروه خودروسازی سایپا، این گروه صنعتی از صبح امروز (پنجشنبه ٧ دی ماه) طرح فروش فوق العاده این دو محصول خود را در قالب سه طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان جدید از طریق سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، آغاز کرده است.

متقاضیان از امروز به مدت پنج روز فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی برای ثبت نام این دو محصول عرضه شده، اقدام کنند.

همانطور که اشاره شد.خودروهای عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا به صورت فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه خواهند بود.

گفتنی است که ثبت نام در این مرحله به معنای قطعیت در تخصیص نیست و حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی کند؛ اطلاعات کلیه شرکت کنندگان، براساس محدودیت های اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می شود، در صورتیکه متقاضیان، حائز شرایط ثبت نام باشند، پیامک اطلاع رسانی با ذکر زمان ثبت نام توسط گروه خودروسازی سایپا ارسال و امکان واریز وجه از طریق سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم خواهد شد.

از زمان ارسال فراخوان واریز وجه، مشتری به مدت پنج روز فرصت خواهد داشت که وجه خودروی انتخابی را به حساب گروه صنعتی سایپا، واریز کند؛ عدم واریز وجه خودرو در موعد زمانی مشخص، به منزله انصراف تلقی شده و ثبت نام اولیه کان لم یکن خواهد شد؛ بر این اساس تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی کردن ثبت نام از طریق واریز وجه توسط مشتری در زمان مقرر، شکلخواهد گرفت؛ شرکت از زمان عقد قرارداد به مدت حداکثر سه ماه فرصت دارد که خودروی مشتری را تحویل دهد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید