Enter your email address below and subscribe to our newsletter

احتمال وقوع طوفان و اختلال تردد در جنوب‌شرق استان

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از اداره کل هواشناسی استان کرمان؛ طبق بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد پدیده‌های غالب جوی در سطح استان است. از روز چهارشنبه تا روز یک‌شنبه در مناطق شمالی، غربی و شرقی وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود. با توجه به سرعت وزش باد و انتقال ریزگرد به استان، افزایش غلظت غبار، کاهش دید افقی، کاهش کیفیت هوا در مناطق مذکور و احتمال وقوع طوفان شن و اختلال تردد در محورهای مواصلاتی جنوب‌شرق دور از انتظار نیست. شایان ذکر است روزهای چهارشنبه و جمعه در برخی مناطق شمالی و مرکزی و روز شنبه در نیمه جنوبی استان بارش باران محتمل است. انتهای خبر/م

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از اداره کل هواشناسی استان کرمان؛ طبق بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد پدیده‌های غالب جوی در سطح استان است.

از روز چهارشنبه تا روز یک‌شنبه در مناطق شمالی، غربی و شرقی وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

با توجه به سرعت وزش باد و انتقال ریزگرد به استان، افزایش غلظت غبار، کاهش دید افقی، کاهش کیفیت هوا در مناطق مذکور و احتمال وقوع طوفان شن و اختلال تردد در محورهای مواصلاتی جنوب‌شرق دور از انتظار نیست.

شایان ذکر است روزهای چهارشنبه و جمعه در برخی مناطق شمالی و مرکزی و روز شنبه در نیمه جنوبی استان بارش باران محتمل است.

انتهای خبر/م

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید