Enter your email address below and subscribe to our newsletter

ادای احترام وزیر آموزش و پرورش به مقام سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی

به گزارش پایگاه خبری «راه آرمان» رضامراد صحرایی صبح امروز هفتم دی‌ماه با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به مقام شامخ سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، مدیر‌کل شهید آموزش و پرورش استان کرمان و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت ادای احترام کرد. وزیر آموزش و پرورش بعد از قرائت فاتحه بر مزار سردار دل‌ها شهید حاج‌قاسم سلیمانی و مدیرکل شهید آموزش و پرورش کرمان با عطرافشانی و نثار گل با اهداف بلند شهدا تجدید میثاق کرد. حضور در اجتماع بزرگ دختران حاج‌قاسم از مهم‌ترین برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در کرمان است که با حضور بیش از ۴۰۰۰ دانش‌آموز برگزار و از شبکه سیمای مرکز کرمان، شبکه امید و بستر شبکه شاد پخش می‌شود. شرکت در آیین افتتاح هنرستان ۱۲ کلاسه زنده‌یاد راضیه شوروئیه در روستای سعیدی و حضور در آیین افتتاح مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی در شهرک شهرداری کرمان به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی در سطح کشور و دیدار با خانواده شهید فرهنگی محمدرضا کاظمی نیز از دیگر برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در این سفر استانی است. منبع: ایسنا انتهای خبر/پسند

به دیگران هم بگویید

به گزارش پایگاه خبری «راه آرمان» رضامراد صحرایی صبح امروز هفتم دی‌ماه با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به مقام شامخ سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، مدیر‌کل شهید آموزش و پرورش استان کرمان و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت ادای احترام کرد.

وزیر آموزش و پرورش بعد از قرائت فاتحه بر مزار سردار دل‌ها شهید حاج‌قاسم سلیمانی و مدیرکل شهید آموزش و پرورش کرمان با عطرافشانی و نثار گل با اهداف بلند شهدا تجدید میثاق کرد.

حضور در اجتماع بزرگ دختران حاج‌قاسم از مهم‌ترین برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در کرمان است که با حضور بیش از ۴۰۰۰ دانش‌آموز برگزار و از شبکه سیمای مرکز کرمان، شبکه امید و بستر شبکه شاد پخش می‌شود.

شرکت در آیین افتتاح هنرستان ۱۲ کلاسه زنده‌یاد راضیه شوروئیه در روستای سعیدی و حضور در آیین افتتاح مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی در شهرک شهرداری کرمان به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی در سطح کشور و دیدار با خانواده شهید فرهنگی محمدرضا کاظمی نیز از دیگر برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در این سفر استانی است.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/پسند

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید