Enter your email address below and subscribe to our newsletter

افتتاح قریب الوقوع ۵ کارخانه در حوزه صنایع معدنی

به گزارش گلدشت کرمان از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور گلشنی نماینده ویژه وزیر،  فداکار استاندار کرمان، مروجی فرد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و سایر اعضا برگزار شد. مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان نوشته افتتاح قریب الوقوع ۵ کارخانه در حوزه صنایع معدنی اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

به گزارش گلدشت کرمان از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور گلشنی نماینده ویژه وزیر،  فداکار استاندار کرمان، مروجی فرد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و سایر اعضا برگزار شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان، اظهار داشت: تاکنون ۸ جلسه در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان با ریاست استاندار محترم و دبیری اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان برگزار شده است.

مسلم مروجی فرد با بیان اینکه عمده طرح های مطرح شده در این جلسات با مشکلاتی در حوزه های محیط زیست، تامین زمین و آب، امهال تسهیلات و تامین برق مواجه بودند، افزود: در این ۸ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۱۷ طرح مطرح و تصویب شده که از این تعداد، ۱۶ مصوبه اجرایی شده و یک مصوبه هم در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف اداره کل صمت جنوب کرمان، ایجاد اشتغال پایدار است، افزود: اداره کل صمت جنوب کرمان، دوره های آموزشی متعددی برای آموزش نیروی کار ماهر، نظیر دوره آموزشی گوهر سنگ و دوره های آموزشی برای مشاغل مورد نیاز معادن و صنایع معدنی برگزار کرده است تا ضمن تامین نیروی ماهر معادن، با ایجاد اشتغال پایدار به اقتصاد خانواده ها و منطقه کمک شایانی کرده است.

مروجی فرد با اشاره به ۵۵ کارخانه صنایع معدنی احداث شده در جنوب کرمان، گفت: جنوب کرمان به لحاظ تعداد و تنوع در احداث صنایع معدنی برای معادن کوچک مقیاس می تواند در کشور الگو باشد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان یادآور شد: با برنامه ریزی انجام شده به زودی ۵ کارخانه جدید دیگر در حوزه صنایع معدنی آماده افتتاح می شوند تا در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان «سال مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری شده است، ضمن کمک به تولید کشور، برای تعدادی از جوانان این منطقه اشتغالزایی شود.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان در پایان خاطرنشان کرد: اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به عنوان دبیر خانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان آماده حل مشکلات طرح ها و واحد های اقتصادی این منطقه است.

نوشته افتتاح قریب الوقوع ۵ کارخانه در حوزه صنایع معدنی اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید