Enter your email address below and subscribe to our newsletter

انتقام شهدا حادثه تروریستی کرمان گرفته خواهد شد/ اگر مرد هستید با ما بجنگید نه مردم بی گناه

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان، فرمانده‌ کل سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز در آیین وداع با پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان که در مصلی شهر کرمان برگزار شد؛ با اذعان به اینکه بر کرمان حوادث سخت و دردناکی در طول دهه‌های قبل، گذشته است: گفت: کرمان نه فقط دیار شهیدان نوشته انتقام شهدا حادثه تروریستی کرمان گرفته خواهد شد/ اگر مرد هستید با ما بجنگید نه مردم بی گناه اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان، فرمانده‌ کل سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز در آیین وداع با پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان که در مصلی شهر کرمان برگزار شد؛ با اذعان به اینکه بر کرمان حوادث سخت و دردناکی در طول دهه‌های قبل، گذشته است: گفت: کرمان نه فقط دیار شهیدان که دیار شهادت و مشهد شهیدان ماست.

وی با اشاره به شهادت ۸۵ نفر از هموطنان در چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و در حزن و اندوه بودن همه ملت ایران در این روزها گفت: انتقام ‌همه شهیدان گرفته خواهد شد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه ما با یک آرایش و زنجیره به هم پیوسته با شیاطین بزرگ و کوچک عالم در نبرد هستیم افزود: نبرد بین اسلام و کفر یک حقیقت انکار ناپذیر در صفحه امت اسلام و ایران است و این شهادت‌ها پژواک شکست‌های سختی است که طی این سال‌ها بر پیکره دشمن وارد شده است.

وی با یاداوری شکست های خفت بار دشمنان از جمله آمریکا در مقابل ایران، گفت: حاج قاسم آمریکا را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشت و عراق از شر سلطه آمریکا نجات یافت.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه طوفان الاقصی شکست پذیری رژیم صهیونیستی را به زیبایی به تصویر کشید؛ افزود: داعش محصول سیاست آمریکا در جهان اسلام بود و میخواست یک نقشه جدید ترسیم کند و رویای او خلافت در بلاد اسلامی بود اما امروز در نقشه سیاسی جهان هیچ اثری از آنها نیست و  فقط می‌توانند به عنوان عوامل آمریکا و صهیونیسم عمل کنند.

وی با بیان اینکه اگر مرد هستید با ما بجنگید؛ چرا زنان و کودکان مظلوم و بی‌گناه را می‌کشید گفت: شما مرد تقابل و روبرو شدن با اصحاب صبر و استقامت نیستید.

سردار سلامی در ادامه خطاب به دشمنان گفت: شما می‌گویید پیرو سنت پیامبر (ص) هستید؛ پیامبر بزرگوار اسلام(ص) رحمت العالمین بود؛ در کجای قرآن جواز کشتن کودکان و زنان بی‌گناه صادر شده است؟

 

در حال بروز رسانی…

 

 

 

 

 

نوشته انتقام شهدا حادثه تروریستی کرمان گرفته خواهد شد/ اگر مرد هستید با ما بجنگید نه مردم بی گناه اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید