Enter your email address below and subscribe to our newsletter

انگیزه‌های ضارب پنج سرباز پس از بررسی اطلاع‌رسانی می‌شود

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری 《راه آرمان》به نقل از روابط‌عمومی قرارگاه جنوب‌شرق نزاجا، پس از متواری‌شدن ضارب با هماهنگی و هم‌کاری دستگاه‌های امنیتی و انتظامی منطقه، وی در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.   در ادامه این اطلاعیه آمده است: فرمانده نیروی زمینی ارتش دستور تشکیل یک کارگروه تخصصی برای بررسی ابعاد همه جانبه حادثه را به صورت ویژه صادر کرد.   این اطلاعیه می افزاید: همچنین جوانب پنهان حادثه و انگیزه‌های ضارب، پس از بررسی دقیق و بازجویی وی توسط دستگاه قضایی، اطلاع رسانی خواهد شد.   در بخش پایانی این اطلاعیه نیز تاکید شده است: قرارگاه جنوب‌شرق نزاجا ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های معزای این حادثه تلخ، علو درجات این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید. انتهای خبر/ پسند  

به دیگران هم بگویید

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری 《راه آرمان》به نقل از روابط‌عمومی قرارگاه جنوب‌شرق نزاجا، پس از متواری‌شدن ضارب با هماهنگی و هم‌کاری دستگاه‌های امنیتی و انتظامی منطقه، وی در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.
 

در ادامه این اطلاعیه آمده است: فرمانده نیروی زمینی ارتش دستور تشکیل یک کارگروه تخصصی برای بررسی ابعاد همه جانبه حادثه را به صورت ویژه صادر کرد.

 

این اطلاعیه می افزاید: همچنین جوانب پنهان حادثه و انگیزه‌های ضارب، پس از بررسی دقیق و بازجویی وی توسط دستگاه قضایی، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در بخش پایانی این اطلاعیه نیز تاکید شده است: قرارگاه جنوب‌شرق نزاجا ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های معزای این حادثه تلخ، علو درجات این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

انتهای خبر/ پسند

 

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید