Enter your email address below and subscribe to our newsletter

بازدید سرزده معاون فرماندار از بافت تاریخی گیسک و پروژه احداث سرویس های بهداشتی

محمد ایزدی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند باتفاق رئیس ميراث فرهنگي گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان زرند، دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای طالقانی از بافت تاریخی گیسک و پروژه سرویس های بهداشتی این روستای تاریخی بازدید کرد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

محمد ایزدی با اشاره به اهمیت حفظ آثار تاریخی بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های لازم برای گردشگری تاکید کرد و گفت: دستگاه اجرائی شهرستان مصمم است تا نسبت به ایجاد زیرساخت‌های لازم در توسعه ی گردشگری اقدام نماید‌.

معاون فرماندار ضمن بازدید از پروژه ی سرویس های بهداشتی روستا هم گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه قابل تقدیر است و امیدواریم تا قبل از رسیدن زمستان این قسمت تکمیل و برای رفاه حال گردشگران در اختیار دهیاری طالقانی قرار گیرد.

محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی هم با قدردانی از توجه فرماندار شهرستان به مسائل گردشگری و میراث گفت: این پروژه   اولین سرمایه گزاری دولت در بحث زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان و بسیار قابل تامل است.
اسلامی افزود: از سال ۹۰ که این روستای کم نظیر به ثبت ملی رسیده و تحت حفاظت میراث فرهنگی قرار گرفته در هیچ دوره ای برای این بخش بودجه ای تخصیص نمی یافت چرا که نگاه‌ها به مقوله گردشگری متفاوت از اکنون بود.

همچنین در این بازدید، معاون فرماندار با ابراز شگفتی از این اثر بزرگ تاریخی گفت: برای رونق گردشگری در این روستا چند موضوع حائز اهمیت است، بحث راه، سرویس بهداشتی، رستوران و چند واحد بوم گردی.

معاون فرماندار با قدردانی از بسیج سازندگی شهرستان در امر آسفالت محور خاکی روستای طالقانی تا گیسک گفت: خوشبختانه تمامی دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی  با اتحاد و همدلی در جهت رفع مشکلات مردم تلاش می کنند و حتما ماحصل این همت و تلاش به رونق اقتصادی مناطق منتج خواهد شد.

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید