Enter your email address below and subscribe to our newsletter

بازدید میدانی از روستای حیدرآباد ارزوئیه

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ارزوئیه، در راستای «طرح روستاگردی» مسئولین شهرستان ارزوئیه به منظور حل مشکلات مردم، فرماندار و سایر رؤسای ادارات صبح امروز در روستای حیدرآباد ارزوئیه حضور و از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند. فرماندار ارزوئیه افزود: هدف از این بازدید حضور در روستاهای محروم و لمس مشکلات از نزدیک می‌باشد و تدبیر برای حل مشکلات فقط از کف میدان میسر است، همچنین تسریع در خدمات‌رسانی به مردم و گفتگو با مردم و تکریم قشر تلاش‌گر روستانشین و مولد که چرخ‌تولید و کشاورزی شهرستان را به گردش می‌‌آورند است که انتظار می‌رود در این زمینه شاهد نتایج مثبت و موثری باشیم. رضا اسماعیل‌کاخ گفت: مصوبات برنامه‌های روستاگردی باید توسط رؤسای ادارات به صورت جدی پیگیری شود و امیدواریم در بازدیدهای بعدی از این روستا مشکلات موجود رفع شده باشد. در پایان بازدید میدانی از روستای مذکور مصوباتی در راستای حل مشکلات مردم اتخاذ شد که به شرح ذیل می‌باشند: مقرر گردید با پیگیری شرکت گاز علمک‌‌گذاری روستای مذکور تا پایان بهمن‌‌ماه صورت پذیرد. مقرر گردید در خصوص تجهیز پارک تا پایان سال توسط دهیاری و بخشداری مرکزی اقدام گردد. مقرر گردید توسط کمیته‌‌امداد به ۱۰ نفر متقاضی مشاغل خرد با معرفی شورا و دهیار وام تعلق گیرد. مقرر گردید به ۱۰ نفر از متقاضیان اشتغال تسهیلات وام تعلق گیرد. مقرر گردید به پنج نفر از خانواده‌های واجد شرایط پنج پنل خورشیدی واگذار گردد. مقرر گردید تا نیمه اسفند تعداد ۱۵ لامپ توسط مدیریت برق شهرستان در روستای مذکور نصب گردد. مقرر گردید بنیاد مسکن جهت آسفالت ۵۰۰۰ متر مربع از معابر روستایی تا پایان سال اقدام نماید. مقرر گردید در بازه زمانی معین موتور پمپ‌های غیرفعال جهت اعلام و درخواست فعالیت به اداره امور منابع آب مراجعه و نتیجه اعلام گردد. انتهای خبر/ جواد بختیاری‌زاده

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ارزوئیه، در راستای «طرح روستاگردی» مسئولین شهرستان ارزوئیه به منظور حل مشکلات مردم، فرماندار و سایر رؤسای ادارات صبح امروز در روستای حیدرآباد ارزوئیه حضور و از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند.

فرماندار ارزوئیه افزود: هدف از این بازدید حضور در روستاهای محروم و لمس مشکلات از نزدیک می‌باشد و تدبیر برای حل مشکلات فقط از کف میدان میسر است، همچنین تسریع در خدمات‌رسانی به مردم و گفتگو با مردم و تکریم قشر تلاش‌گر روستانشین و مولد که چرخ‌تولید و کشاورزی شهرستان را به گردش می‌‌آورند است که انتظار می‌رود در این زمینه شاهد نتایج مثبت و موثری باشیم.

رضا اسماعیل‌کاخ گفت: مصوبات برنامه‌های روستاگردی باید توسط رؤسای ادارات به صورت جدی پیگیری شود و امیدواریم در بازدیدهای بعدی از این روستا مشکلات موجود رفع شده باشد.

در پایان بازدید میدانی از روستای مذکور مصوباتی در راستای حل مشکلات مردم اتخاذ شد که به شرح ذیل می‌باشند:

مقرر گردید با پیگیری شرکت گاز علمک‌‌گذاری روستای مذکور تا پایان بهمن‌‌ماه صورت پذیرد.
مقرر گردید در خصوص تجهیز پارک تا پایان سال توسط دهیاری و بخشداری مرکزی اقدام گردد.
مقرر گردید توسط کمیته‌‌امداد به ۱۰ نفر متقاضی مشاغل خرد با معرفی شورا و دهیار وام تعلق گیرد.
مقرر گردید به ۱۰ نفر از متقاضیان اشتغال تسهیلات وام تعلق گیرد.
مقرر گردید به پنج نفر از خانواده‌های واجد شرایط پنج پنل خورشیدی واگذار گردد.
مقرر گردید تا نیمه اسفند تعداد ۱۵ لامپ توسط مدیریت برق شهرستان در روستای مذکور نصب گردد.
مقرر گردید بنیاد مسکن جهت آسفالت ۵۰۰۰ متر مربع از معابر روستایی تا پایان سال اقدام نماید.
مقرر گردید در بازه زمانی معین موتور پمپ‌های غیرفعال جهت اعلام و درخواست فعالیت به اداره امور منابع آب مراجعه و نتیجه اعلام گردد.

انتهای خبر/ جواد بختیاری‌زاده

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید