Enter your email address below and subscribe to our newsletter

بازی مس رفسنجان و استقلال با حضور تماشاگران برگزار می‌شود

رئیس هیأت فوتبال استان کرمان گفت: بازی روز شنبه مس رفسنجان و استقلال تهران در ورزشگاه شماره یک با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. نوشته بازی مس رفسنجان و استقلال با حضور تماشاگران برگزار می‌شود اولین بار در سایت تحلیلی خبری روراستی. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

رئیس هیأت فوتبال استان کرمان گفت: بازی روز شنبه مس رفسنجان و استقلال تهران در ورزشگاه شماره یک با حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
مهدی جهانشاهی درگفت‌وگو با خبرنگار روراستی  اظهار کرد: با توجه به جلسات متعددی که در رفسنجان با حضور مقامات استانی برگزار شد و با توجه به نظر مساعد خرمی‌شاد مدیرعامل شرکت ملی مس ایران بازی مس رفسنجان و استقلال تهران در ورزشگاه شماره یک با حضور تماشاگران مرد برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: تلاش زیادی کردیم بتوانیم مجوز ورود بانوان را هم به ورزشگاه بگیریم اما میسر نشد و تمام تلاش و تمرکز ما و همه مجموعه استان بر این بود که بازی با حضور تماشاگران برگزار شود.
جهانشاهی عنوان کرد: این بازی برای مس بازی حساسی است و حق طبیعی مردم و فوتبال دوستان رفسنجان است که بازی را از نزدیک تماشا کنند.
وی تصریح کرد: امروز هم مکاتبات لازم با سازمان لیگ انجام شد و آمادگی تأمین امنیت برگزاری مسابقات در زمین شماره یک فراهم است و از لحاظ امنیت تماشاگر هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
رئیس هیأت فوتبال استان کرمان با اشاره به خبری مبنی بر وجود قنات در ورزشگاه گفت: خبر بدون ذکر منبع هست و نظری در این مورد نداریم. شرایط امنیت برگزاری مسابقات کتبا به سازمان لیگ اعلام شده و امنیت برای حضور تماشاگران تأمین هست و اگر زمین مشکلی داشته باشد، سازمان لیگ یا باشگاه باید اعلام کنند.
پایان پیام/۸۰۰۱۶/ب

نوشته بازی مس رفسنجان و استقلال با حضور تماشاگران برگزار می‌شود اولین بار در سایت تحلیلی خبری روراستی. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید