Enter your email address below and subscribe to our newsletter

با مجریان تورهای غیرمجاز در کرمان برخورد می‌‌شود/ رفسنجان و سیرجان دارای بیشترین تورهای غیرمجاز

گلدشت کرمان/ رئیس پلیس گردشگری استان کرمان از شناسایی ۲۴ مجری تورهای غیرمجاز گردشگری در استان خبر داد و گفت: «این افراد طی پایش‌های انجام گرفته و با همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی شناسایی و به مقامات قضایی تحویل داده شدند». مهدی معنویان با اشاره به اینکه رفسنجان و سیرجان جزو شهرستان‌هایی هستند که بیشترین تورهای غیرمجاز نوشته با مجریان تورهای غیرمجاز در کرمان برخورد می‌‌شود/ رفسنجان و سیرجان دارای بیشترین تورهای غیرمجاز اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/ رئیس پلیس گردشگری استان کرمان از شناسایی ۲۴ مجری تورهای غیرمجاز گردشگری در استان خبر داد و گفت: «این افراد طی پایش‌های انجام گرفته و با همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی شناسایی و به مقامات قضایی تحویل داده شدند».

مهدی معنویان با اشاره به اینکه رفسنجان و سیرجان جزو شهرستان‌هایی هستند که بیشترین تورهای غیرمجاز در آن‌ها اجرا می‌شود، افزود: «خوشبختانه نیروی انتظامی در شناسایی این تورها کمک زیادی به مجموعۀ پلیس گردشگری استان می‌کند».

وی با تاکید بر این‌که با متخلفان برگزاری تورهای غیرمجاز در استان کرمان برخورد می‌شود، ادامه داد: «از گردشگران درخواست داریم برای حفظ سلامت خود، تورهای گردشگری غیرمجاز را همراهی نکنند».

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان کرمان، رئیس پلیس گردشگری استان کرمان با بیان اینکه با افرادی که فرهنگ بومی هر منطقه و اصول گردشگری را زیر پا بگذراند برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: «متاسفانه بسیاری از مردم با دیدن تبلیغات تورهای گردشگری با قیمت‌های ارزان، اطلاعات کافی در خصوص احتمال تخلف در این تورها را کسب نمی‌کنند».

نوشته با مجریان تورهای غیرمجاز در کرمان برخورد می‌‌شود/ رفسنجان و سیرجان دارای بیشترین تورهای غیرمجاز اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید