Enter your email address below and subscribe to our newsletter

بسته‌های تشویقی بازآفرینی شهری در کرمان تدوین می‌شود

استاندار کرمان با اشاره به وضعیت نوسازی بافت‌های فرسوده در این استان گفت: بسته‌های تشویقی برای شهرهای مختلف استان در حوزه بازآفرینی شهری تدوین می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، محمدمهدی فداکار شامگاه سه‌شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان کرمان در محل سالن سلامت علوم پزشکی با اشاره به اینکه در خصوص بازآفرینی شهری با شهرداران جلسه‌ای برگزار و در این زمینه توجیهات لازم انجام شده است، افزود: در همین راستا بسته‌های تشویقی برای شهرهای مختلف استان، بومی‌سازی خواهد شد و توسط گروه‌های مختلف مردمی در محلات اطلاع‌رسانی می‌شود.

او با اشاره به مصوبات انجام شده در خصوص برخی شهرهای استان و طرح‌های مطرح شده در این زمینه بیان کرد: برخی پروژه‌ها که نیمه‌تمام مانده است، مقرر شده اعتبارات لازم تزریق شود و به اتمام برسند.
استاندار کرمان با بیان اینکه استان کرمان دارای ۱۳ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت ناکارآمد است و حدود ۴۰۰ هزار نفر در این بافت‌ها ساکن هستند، افزود: بر همین اساس باید جلسات ستاد بازآفرینی به‌صورت منظم با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار و همکاری لازم انجام شود.

این جلسه با حضور معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری کشور برگزار شد؛ پیش‌ازاین جلسه به مناسبت سالگرد زلزله بم (پنجم دی ۱۳۸۲) آیین بزرگداشت سالگرد جان‌باختگان این زلزله مهیب در بهشت‌زهرا شهر بم برگزار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید
فاطمه آقاملایی
فاطمه آقاملایی
مقاله‌ها: 27235

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید