Enter your email address below and subscribe to our newsletter

بلیط سینماهای کرمان دو روز در هفته نیم‌بها است

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری راه آرمان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان؛ وحید محمدی گفت: این طرح بر مبنای مصوبه و پیشنهاد شورای صنفی نمایش کشور و بخش‌نامه معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور اجرایی می‌شود و امیدواریم که با استقبال مخاطبان در کرمان روبه‌رو شود. وی ادامه داد: در این زمینه با مدیران سینماهای کرمان هماهنگی لازم انجام شده است و از این هفته مردم فرهنگ دوست استان می‌توانند در روزهای «دوشنبه و سه‌شنبه» بلیط سینما را از طریق سامانه‌های فروش بلیط «سمفا» نیم‌بها تهیه نمایند. محمدی تصریح کرد: چنانچه این طرح در بازه زمانی معین به نفع مخاطبان و همچنین اقتصاد سینما در استان باشد اجرای آن ادامه خواهد داشت در غیر این صورت پس از اجرای آزمایشی مجدداً در این باره تصمیم گیری خواهد شد. معاون امور هنری و سینمایی خاطرنشان ‌کرد: به منظورحمایت از اکران فیلم‌ها به زودی تغییر در شیوه قیمت‌گذاری بهای بلیط بر مبنای درجه هر سینما بنابر اختیار مدیران سینماها نیز ابلاغ و اجرایی خواهد شد. انتهای خبر/م  

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری راه آرمان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان؛ وحید محمدی گفت: این طرح بر مبنای مصوبه و پیشنهاد شورای صنفی نمایش کشور و بخش‌نامه معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور اجرایی می‌شود و امیدواریم که با استقبال مخاطبان در کرمان روبه‌رو شود.

وی ادامه داد: در این زمینه با مدیران سینماهای کرمان هماهنگی لازم انجام شده است و از این هفته مردم فرهنگ دوست استان می‌توانند در روزهای «دوشنبه و سه‌شنبه» بلیط سینما را از طریق سامانه‌های فروش بلیط «سمفا» نیم‌بها تهیه نمایند.

محمدی تصریح کرد: چنانچه این طرح در بازه زمانی معین به نفع مخاطبان و همچنین اقتصاد سینما در استان باشد اجرای آن ادامه خواهد داشت در غیر این صورت پس از اجرای آزمایشی مجدداً در این باره تصمیم گیری خواهد شد.

معاون امور هنری و سینمایی خاطرنشان ‌کرد: به منظورحمایت از اکران فیلم‌ها به زودی تغییر در شیوه قیمت‌گذاری بهای بلیط بر مبنای درجه هر سینما بنابر اختیار مدیران سینماها نیز ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

انتهای خبر/م

 

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید