Enter your email address below and subscribe to our newsletter

تازه ترین آمار مجروحان بستری انفجارهای کرمان؛ شمار افراد به ۱۳۷ نفر کاهش یافت

رییس اورژانس کرمان با بیان اینکه هم اینک در صبح جمعه شمار بستری مجروحان حادثه تروریستی به ۱۳۷ نفر در بیمارستان های سطح شهر رسیده گفت: از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت های ویژه و ۹۵ نفر در سایر بخش ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند.

به دیگران هم بگویید

به گزارش صدای زرند، دکتر سید محمد صابری با اشاره به تعداد مصدومان بستری در بخش های ویژه و عادی بیمارستان های شهر کرمان، افزود: هم اینک مصدومان انفجارهای تروریستی کرمان در ۱۰ بیمارستان این شهر تحت درمان قرار دارند.

شمار کل مجروحان سرپایی و بستری حادثه ۲۸۴ نفر بوده است.

رییس اورژانس کرمان ادامه داد: از میان ۱۳۷ مصدوم بستری در بیمارستان های کرمان ۵۵ نفر زن، ۵۶ نفر مرد، ۲۶ نفر کودک زیر ۱۵ سال، ۱۷ نفر متصل به دستگاه و ۲۵ نفر زیر نظر در آی سی یو هستند.

تروریست های کوردل عصر روز گذشته (چهارشنبه) همزمان با مراسم چهارمین سالگرد سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، در جمع زائرانی که پیاده به سمت گلزار شهدا در حرکت بودند، انفجار تروریستی انجام دادند و زنان، مردان و حتی خردسالان را به خاک و خون کشیدند؛ چند دقیقه پس از انفجار نخست، انفجار دوم انجام شد، انفجاری که به گفته مسئولان حاوی ساچمه های فراوان بوده و همین نکته سبب افزایش شمار شهیدان شده است.

شمار اولیه شهدای این حادثه نیز ۸۴ نفر اعلام شده است.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجارها را برعهده گرفته است.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید