Enter your email address below and subscribe to our newsletter

توسعه مناطق جنوبی با صدور اسناد حدنگار

گلدشت کرمان/ عصر امروز مراسم آغاز بکار قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان، فرمانده سپاه رودبار جنوب، رئیس حوزه قضایی و بخشدار جازموریان برگزار شد. سیدمهدی هاشمی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: هویت‌بخشی و صدور اسناد مالکیت حدنگار برای متر به متر نوشته توسعه مناطق جنوبی با صدور اسناد حدنگار اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/ عصر امروز مراسم آغاز بکار قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان، فرمانده سپاه رودبار جنوب، رئیس حوزه قضایی و بخشدار جازموریان برگزار شد.

سیدمهدی هاشمی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: هویت‌بخشی و صدور اسناد مالکیت حدنگار برای متر به متر اراضی کشور، مطالبه محوری رهبر انقلاب است که از مزایای پرشماری برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به افزایش ارزش اقتصادی املاک و فراهم شدن امکان اخذ تسهیلات بانکی در نتیجه صدور اسناد مالکیت، حدنگاری شهرستان‌های جنوبی استان را عامل مؤثری در توسعه این مناطق دانست.

وی ادامه داد: در جریان سفر رئیس دستگاه قضا به استان کرمان و بازدید معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک از شهرستان‌های جنوبی، مقرر شد جهت رفع عقب‌ماندگی سنواتی در حوزه صدور اسناد مالکیت اراضی این مناطق، قرارگاه جهادی حدنگاری با تکیه بر ظرفیت ادارات ثبت اسناد شهرستان‌های سراسر استان و نیز سایر دستگاه‌های اجرایی تشکیل گردد.

فرمانده قرارگاه حدنگاری شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: سنددار شدن اراضی روستایی و کشاورزی با فراهم آوردن بستر اخذ تسهیلات بانکی به رونق تولیدات کشاورزی و اشتغال پایدار می‌انجامد و امید است در پرتو این امر، محرومیت از این مناطق رخت بربندد.

وی با اشاره به حضور بیش از چهل نفر نقشه‌بردار و کارشناس ثبتی در این اردوی جهادی بیان داشت: شاگردان مکتب سلیمانی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اتمام حدنگاری از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود.

هاشمی افزود: مردم شهرستان‌‌های جنوبی، همواره جزو وفادارترین مردم نسبت به نظام و انقلاب بوده‌اند و ان شاء الله با حدنگاری جهادی اراضی و املاک، بخشی از دین خود را به این عزیزان ادا نماییم.

در خاتمه سرهنگ حاجب فرمانده سپاه شهرستان رودبار جنوب با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در دهه ۷۰ با اجرای طرح احرار گام بلندی در زمینه امنیت شهرستان‌های جنوبی برداشت، ابراز داشت: یقینا این اقدام نیز همین نتیجه را در بر خواهد داشت و برکات بسیاری برای منطقه خواهد داشت.

نوشته توسعه مناطق جنوبی با صدور اسناد حدنگار اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید