Enter your email address below and subscribe to our newsletter

توقیف محموله آرد قاچاق مرتبط با یک نانوایی متخلف در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف یک دستگاه وانت حامل بیش از ۲ تن آرد قاچاق و همچنین کشف تخلف یک واحد نانوایی مرتبط با این محموله خبر داد.  نوشته توقیف محموله آرد قاچاق مرتبط با یک نانوایی متخلف در رفسنجان اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

به گزارش خانه خشتی؛ سرهنگ”اکبر نجفی”گفت: در راستای مقابله همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا، ماموران کلانتری ۱۴ مس سرچشمه هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی یک وانت حامل آرد را متوقف و در بازرسی از آن بیش از ۲ تن آرد خارج از شبکه توزیع را کشف کردند.

 

وی افزود: در بررسی های بعدی نیز مشخص شد این محموله آرد مربوط به یک واحد نانوایی است که پس از دریافت سهمیه آرد دولتی خود، انها را با نرخ آزاد جهت استفاده در یکی از شهرستان های مجاور به فروش می رسانده است.

 

سرهنگ”نجفی”با بیان اینکه کارشناسان ارزش این بار آرد را بالغ بر ۲۲۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در همین ارتباط خودروی حامل کالای قاچاق توقیف، یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه نانوای متخلف جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 

نوشته توقیف محموله آرد قاچاق مرتبط با یک نانوایی متخلف در رفسنجان اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید
رقیه غیاثی
رقیه غیاثی
مقاله‌ها: 28433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید