Enter your email address below and subscribe to our newsletter

ثبت ۵۴ هزار جریمه طی ۲ هفته برای تخلفات رانندگی در استان کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در ۲ هفته اخیر، ۵۴ هزار جریمه برای تخلفات رانندگی افراد از سوی کارکنان راهنمایی و رانندگی ثبت شده است.

[#item_full_content] 

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فرشید، فرمانده انتظامی استان کرمان امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی سال ۱۴۰۲ در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد شهداء، جانبازان، رزمندگان، ایثارگران گفت: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خدمات پلیس در لایه‌های مختلف و ابعاد مختلف امروز بر همه مردم روشن شده است.

او افزود: هفته انتظامی امسال با شعار شهروند قانون مدار، پلیس خدمتگزار از ۱۳ مهر آغاز و  تا ۱۹ مهر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در بحث قانونمداری بایستی همراه سازی و آگاهسازی صورت گیرد، از جمله در بحث ترافیک شهری که همه دستگاه‌ها دخیل هستند  و از طرفی در بحث ترافیک و تصادفات درون‌شهری و برون‌شهری چه سازمان‌هایی نقش دارند؟ که باید مطالبه گیری انجام شود.

او بیان داشت: در ۲ هفته اخیر ۵۴ هزار جریمه برای تخلفات رانندگی افراد از سوی کارکنان راهنمایی و رانندگی ثبت شد که جای نگرانی و تاسف وجود دارد که اگر رانندگان قوانین و مقررات رانندگی و ترافیکی را رعایت کنند، شاهد ترافیک و تصادفات درون شهری و برون شهری نخواهیم بود.

سردار فرشید گفت: در هفته انتظامی، اقدامات و خدمات مختلفی را از جمله: نمایش اقتدار نیرو‌های پلیس، تجلیل از خانواده شهدا و ارائه ماموریت‌های مختلف به مردم  را در دستور کار داریم که تلاش می‌کنیم مردم را همراه خودمان داشته باشیم؛ چون باهمراهی مردم احساس امنیت و آرامش بیشتری داریم.

 

به اشتراک بگذارید
خبرنگار کرمان نو
خبرنگار کرمان نو
مقاله‌ها: 28433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید