Enter your email address below and subscribe to our newsletter

حادثه تروریستی کرمان حاصل برده‌داری نوین است

علیرضا جلالی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی دو روز گذشته در کرمان، گفت: اگر بخواهیم بروز چنین اتفاقاتی را ریشه‌یابی کنیم باید به انسان‌هایی برگردیم که حذف تفکر و صدای مخالف و وجود تک‌صدایی را دوست دارند.   فرماندار شهربابک افزود: هر کس به غیر از من می‌اندیشد باید نابود شود نه اینکه برایش روشنگری شود، این ریشه‌ تفکر برخی افراد است.   وی بیان کرد: اگر بخواهیم عمیق‌تر نگاه کنیم زمانی که برده‌داری حذف شد، برده‌داری به شکل مرسوم حذف و سیستم برده‌داری نوین ایجاد شد.   جلالی تصریح کرد: برده‌داری نوین بدان معناست که تو جسم آزادی داری اما باید مثل من و گروه من فکر کنی، زیرا آنچه که ما می‌گوییم ارزش و یا ضدارزش است و در سیستم برده‌داری نوین چیزی ارزش است که به سلطه برده‌دار کمک می‌کند.   وی گفت: مکتب و آیین اسلام طرفدار آزاداندیشی است و برخی با آن مخالفند، زیرا یکی از تفکرات آزاداندیشی این است که نباید برده جسمی و فکری کسی بود.   فرماندار شهربابک اظهار کرد: نامه حضرت آقا به جوانان اروپا و دعوت آنان به آزاداندیشی و رسیدن به حق، گواه اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است.   وی خاطرنشان کرد: هرکسی در قالب احزاب فعالیت کند و این تفکر را داشته باشد که هر کس در قالب حزب آنان فکر نمی‌کند باید حذف شود با تروریست‌ها فرقی ندارد.   جلالی عنوان کرد: کسی که تفکرش تروریستی باشد، نیازی به بمب ندارد، او‌ با رفتارش برای رساندن خدمت و پیشرفت مانع‌تراشی می‌کند، زیرا معتقد است پیشرفت نباید با حزبی به جز حزب او انجام شود.   وی بیان کرد: گاهی ممکن است ما هم در زمین اینگونه تروریست‌ها بازی کرده باشیم، اما چه خوب است که از الان به بعد این پندار خود را با عمل کردن به آیه وَتَعَاوَنُواْ عَلَى الْبرِّ وَالتَّقْوَى وَلاَ تَعَاوَنُواْ عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ تغییر دهیم.   انتهای پیام/ شهربابک

علیرضا جلالی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی راه آرمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی دو روز گذشته در کرمان، گفت: اگر بخواهیم بروز چنین اتفاقاتی را ریشه‌یابی کنیم باید به انسان‌هایی برگردیم که حذف تفکر و صدای مخالف و وجود تک‌صدایی را دوست دارند.
 

فرماندار شهربابک افزود: هر کس به غیر از من می‌اندیشد باید نابود شود نه اینکه برایش روشنگری شود، این ریشه‌ تفکر برخی افراد است.

 

وی بیان کرد: اگر بخواهیم عمیق‌تر نگاه کنیم زمانی که برده‌داری حذف شد، برده‌داری به شکل مرسوم حذف و سیستم برده‌داری نوین ایجاد شد.

 

جلالی تصریح کرد: برده‌داری نوین بدان معناست که تو جسم آزادی داری اما باید مثل من و گروه من فکر کنی، زیرا آنچه که ما می‌گوییم ارزش و یا ضدارزش است و در سیستم برده‌داری نوین چیزی ارزش است که به سلطه برده‌دار کمک می‌کند.

 

وی گفت: مکتب و آیین اسلام طرفدار آزاداندیشی است و برخی با آن مخالفند، زیرا یکی از تفکرات آزاداندیشی این است که نباید برده جسمی و فکری کسی بود.

 

فرماندار شهربابک اظهار کرد: نامه حضرت آقا به جوانان اروپا و دعوت آنان به آزاداندیشی و رسیدن به حق، گواه اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی خاطرنشان کرد: هرکسی در قالب احزاب فعالیت کند و این تفکر را داشته باشد که هر کس در قالب حزب آنان فکر نمی‌کند باید حذف شود با تروریست‌ها فرقی ندارد.

 

جلالی عنوان کرد: کسی که تفکرش تروریستی باشد، نیازی به بمب ندارد، او‌ با رفتارش برای رساندن خدمت و پیشرفت مانع‌تراشی می‌کند، زیرا معتقد است پیشرفت نباید با حزبی به جز حزب او انجام شود.

 

وی بیان کرد: گاهی ممکن است ما هم در زمین اینگونه تروریست‌ها بازی کرده باشیم، اما چه خوب است که از الان به بعد این پندار خود را با عمل کردن به آیه وَتَعَاوَنُواْ عَلَى الْبرِّ وَالتَّقْوَى وَلاَ تَعَاوَنُواْ عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعِقَابِ تغییر دهیم.

 

انتهای پیام/ شهربابک

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید