Enter your email address below and subscribe to our newsletter

حضور امام‌جمعه کهنوج در جمع بانوان ورزشکار

به گزارش سرویس اجتماعی«راه‌ آرمان» و به نقل از روابط‌ عمومی هیأت کاراته کهنوج، در این بازدید حجت‌الاسلام محمد نجنو در سخنانی با ابراز خرسندی از دیدار با بانوان کاراته‌کا نوجوان و جوان، گفت: شایسته است نوجوانان و جوانان ما علاوه بر اهمیت به ورزش، منش پهلوانی را در کنار فعالیت‌های ورزشی تمرین کنند و به مقوله‌ فرهنگی ورزش نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند. وی حضور در بین ورزشکاران را توفیقی برای خود برشمرد و عنوان کرد: همه مردم برای موفقیت و پیروزی شما در عرصه‌های مختلف دعاگو هستند و بدانید که شما باعث افتخار شهرستان هستید. در ادامه رضا علی‌پور رئیس هیأت کاراته کهنوج به بیان مشکلات این باشگاه و ورزش کاراته کهنوج پرداخت که در‌این‌خصوص امام‌جمعه و  مسئولان قول مساعد دادند. لازم به‌ذکر است در ادامه احکام عضویت در هیأت کاراته کهنوج به خانم‌ها شیروانی و راد اعطا شد، باشگاه ورزشی شیروانی واقع در مقابل بانک‌ملی مرکزی کهنوج در زمینه کاراته و ژیمناستیک بانوان فعالیت دارد. انتهای خبر/پ

به گزارش سرویس اجتماعی«راه‌ آرمان» و به نقل از روابط‌ عمومی هیأت کاراته کهنوج، در این بازدید حجت‌الاسلام محمد نجنو در سخنانی با ابراز خرسندی از دیدار با بانوان کاراته‌کا نوجوان و جوان، گفت: شایسته است نوجوانان و جوانان ما علاوه بر اهمیت به ورزش، منش پهلوانی را در کنار فعالیت‌های ورزشی تمرین کنند و به مقوله‌ فرهنگی ورزش نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی حضور در بین ورزشکاران را توفیقی برای خود برشمرد و عنوان کرد: همه مردم برای موفقیت و پیروزی شما در عرصه‌های مختلف دعاگو هستند و بدانید که شما باعث افتخار شهرستان هستید.

در ادامه رضا علی‌پور رئیس هیأت کاراته کهنوج به بیان مشکلات این باشگاه و ورزش کاراته کهنوج پرداخت که در‌این‌خصوص امام‌جمعه و  مسئولان قول مساعد دادند.

لازم به‌ذکر است در ادامه احکام عضویت در هیأت کاراته کهنوج به خانم‌ها شیروانی و راد اعطا شد، باشگاه ورزشی شیروانی واقع در مقابل بانک‌ملی مرکزی کهنوج در زمینه کاراته و ژیمناستیک بانوان فعالیت دارد.

انتهای خبر/پ

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید