Enter your email address below and subscribe to our newsletter

حفاری پروژه فیبرنوری در شهر راور پایان یافت

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری《راه آرمان》به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، حسین ساجدی مدیرکل ارتباطات این استان گفت: یکی از ویژگی‌های ممتاز اجرای پروژه ملی فیبر این است که توجه و تمرکز بر نقاط کم‌برخوردار و کمتر توسعه‌یافته است و ما شاهد این هستیم که در استان کرمان امروز عملیات اجرایی در شهرهای کوچکی مانند ریحان‌شهر، خانوک و سیریز شهرستان زرند در حال انجام است. وی  افزود: به زودی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها در شهرهای یزدان‌شهر، هجدک،‌ زنگی‌آباد و جوپار نیز شروع می‌شود. مدیرکل ict استان خاطرنشان کرد: امروز با تغییر نگاه و نوع زندگی مهم‌ترین و پرتکرارترین درخواست مردم دسترسی به اینترنت پرسرعت است که ان‌شاءالله با اجرای فیبرنوری در آینده نزدیک این زیرساخت مناسب در اختیار شهروندان استان قرار خواهد گرفت و برابری عادلانه فرصت‌ها در توسعه ارتباطات هدف وزارت ارتباطات در سراسر کشور است. انتهای خبر/پسند

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری《راه آرمان》به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، حسین ساجدی مدیرکل ارتباطات این استان گفت: یکی از ویژگی‌های ممتاز اجرای پروژه ملی فیبر این است که توجه و تمرکز بر نقاط کم‌برخوردار و کمتر توسعه‌یافته است و ما شاهد این هستیم که در استان کرمان امروز عملیات اجرایی در شهرهای کوچکی مانند ریحان‌شهر، خانوک و سیریز شهرستان زرند در حال انجام است.

وی  افزود: به زودی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها در شهرهای یزدان‌شهر، هجدک،‌ زنگی‌آباد و جوپار نیز شروع می‌شود.
مدیرکل ict استان خاطرنشان کرد: امروز با تغییر نگاه و نوع زندگی مهم‌ترین و پرتکرارترین درخواست مردم دسترسی به اینترنت پرسرعت است که ان‌شاءالله با اجرای فیبرنوری در آینده نزدیک این زیرساخت مناسب در اختیار شهروندان استان قرار خواهد گرفت و برابری عادلانه فرصت‌ها در توسعه ارتباطات هدف وزارت ارتباطات در سراسر کشور است.
انتهای خبر/پسند

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید