Enter your email address below and subscribe to our newsletter

حل مشکلات کشور با شرکت در انتخابات

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان؛ صبح امروز نشست بصیرتی با سخنرانی ناجی کارشناس مسائل سیاسی، با حضور مدیران ادارات، بسیجیان و اقشار مختلف جامعه در شهرستان ریگان برگزار شد.   عبدالکریم ناجی در این نشست با بیان اینکه پیام امام خمینی (ره) امروز در تمام کشورها شنیده شده است، اظهار کرد: تمام دنیا در حمایت از فلسطین قیام کرده‌اند.   کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ما به هیچ کشوری ظلم نکرده‌ایم، ما ظلم‌پذیر نیستیم و از خود دفاع می‌کنیم، عنوان کرد: ما آینده بسیار روشنی داریم و ظرفیت‌های ایران اسلامی زیاد است.   وی کشور ایران را پلی بین شرق و غرب عنوان و تصریح کرد: ۴۴ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و روزبه‌روز ایران قوی‌تر می‌شود.   ناجی با بیان اینکه رویکردی که این دولت دارد قطعا کشور را خواهد ساخت و دولت قبلی خزانه خالی تحویل دولت جدید داد، افزود: ما باید خود را از سلطه دلار خارج کنیم.   کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این دولت در دو سال اخیر نزدیک به ۱۰ميليارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است.   وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم مشکلات حل شود باید در انتخابات شرکت کنیم، خاطر نشان کرد: مشارکت قوی و حداکثری باید در انتخابات‌ امسال صورت گیرد. منبع:دیارنخل انتهای خبر/د

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان؛ صبح امروز نشست بصیرتی با سخنرانی ناجی کارشناس مسائل سیاسی، با حضور مدیران ادارات، بسیجیان و اقشار مختلف جامعه در شهرستان ریگان برگزار شد.
 
عبدالکریم ناجی در این نشست با بیان اینکه پیام امام خمینی (ره) امروز در تمام کشورها شنیده شده است، اظهار کرد: تمام دنیا در حمایت از فلسطین قیام کرده‌اند.
 
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ما به هیچ کشوری ظلم نکرده‌ایم، ما ظلم‌پذیر نیستیم و از خود دفاع می‌کنیم، عنوان کرد: ما آینده بسیار روشنی داریم و ظرفیت‌های ایران اسلامی زیاد است.
 
وی کشور ایران را پلی بین شرق و غرب عنوان و تصریح کرد: ۴۴ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و روزبه‌روز ایران قوی‌تر می‌شود.
 
ناجی با بیان اینکه رویکردی که این دولت دارد قطعا کشور را خواهد ساخت و دولت قبلی خزانه خالی تحویل دولت جدید داد، افزود: ما باید خود را از سلطه دلار خارج کنیم.
 
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این دولت در دو سال اخیر نزدیک به ۱۰میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است.
 
وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم مشکلات حل شود باید در انتخابات شرکت کنیم، خاطر نشان کرد: مشارکت قوی و حداکثری باید در انتخابات‌ امسال صورت گیرد.

منبع:دیارنخل

انتهای خبر/د

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید