Enter your email address below and subscribe to our newsletter

درخواست امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی؛ تعهد ارزی از صادرات پسته حذف شود

امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی خواست رفع تعهد ارزی از صادرات محصولات کشاورزی به ویژه پسته را در دستور کار قرار دهد. نوشته درخواست امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی؛ تعهد ارزی از صادرات پسته حذف شود اولین بار در سایت تحلیلی خبری روراستی. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی خواست رفع تعهد ارزی از صادرات محصولات کشاورزی به ویژه پسته را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش روراستی، حجت‌الاسلام اصغر عسکری امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: در داخل کشور اگر همه جریان‌های سیاسی و سلایق مختلف در مسائل سیاسی خط مشی واحد یعنی حفظ و اقتدار جمهوری اسلامی را مدنظر باشند، دشمن جرات نگاه به کشورمان را ندارد.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: اگر در مسائل کلی نظام اتفاق نظر داشته باشیم و به‌دنبال خدمت به مردم و حل مشکلات مردم باشیم، اگر جایی فتنه‌گر و بدخواهی باشد نمی‌تواند به نظام و ملت صدمه بزند.

وی از هم‌افزایی نیروهای مسلح یاد کرد و گفت: همه این نیروها مسائل کشور را مدنظر دارند و برای حفظ تمامیت ارضی و امنیت کشور با هم و در کنار هم کار می‌کنند و هر روز شاهد بالندگی و رشد نیروهای مسلح هستیم.

عسکری در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش‌های شبانه‌روزی این نیرو قدردانی کرد و خواستار همراهی مردم با نیروی انتظامی شد.

وی به موضوع وقف پرداخت و ابراز کرد: یکی از مصادیق بارز صدقه جاریه وقف است.الحمدلله در رفسنجان موقوفات زیادی وجود دارد و کسانی که قصد وقف دارند پیش از انجام آن مشورت کنند تا برابر با نیازهای شهرستان این وقف را انجام دهند.

امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی خواست رفع تعهد ارزی از صادرات محصولات کشاورزی به ویژه پسته را در دستور کار قرار دهد.

وی اضافه کرد: قانون تعهد ارزی محصولات کشاورزی، به کشاورزی صدمه می‌زند.

عسکری اظهار داشت: در رفسنجان حدود ۲۰۰ هزار نفر از محصول پسته ارتزاق می‌کنند. دولت برای خدمت به مردم تعهد ارزی را بردارد تا به کشاورزی رونق بیشتری وارد شود.

 

 

نوشته درخواست امام جمعه رفسنجان از بانک مرکزی؛ تعهد ارزی از صادرات پسته حذف شود اولین بار در سایت تحلیلی خبری روراستی. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید