Enter your email address below and subscribe to our newsletter

دستگیری کلاهبرداری که با جعل عنوان مردم را فریب می داد

گلدشت کرمان/  سرهنگ”حمیدرضا میرحبیبی” گفت: در پی شکایت یک شهروند کرمانی مبنی بر پرداخت ۱۳۰میلیون ریال وجه نقد و سکه به فردی که با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی به وی وعده انجام سریع کارهایش را داده اما پس از دریافت این مبالغ متواری شده است، موضوع تحت بررسی دقیق دایره مبارزه با جعل و نوشته دستگیری کلاهبرداری که با جعل عنوان مردم را فریب می داد اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/  سرهنگ”حمیدرضا میرحبیبی” گفت: در پی شکایت یک شهروند کرمانی مبنی بر پرداخت ۱۳۰میلیون ریال وجه نقد و سکه به فردی که با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی به وی وعده انجام سریع کارهایش را داده اما پس از دریافت این مبالغ متواری شده است، موضوع تحت بررسی دقیق دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: همزمان با بررسی این پرونده، شکایت ۵ شهروند دیگر هم که با همین شیوه از آنان کلاهبرداری شده بود دریافت و با بررسی های تخصصی، فرد کلاهبردار که از متهمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرائم حوزه جعل و کلاهبرداری بود دستگیر و در تحقیقات بعدی به دریافت ۳ میلیارد و سیصد میلیون ریال از چند شهروند با وعده انجام سریع امورشان در پرونده های قضایی اقرار کرد.

سرهنگ”میرحبیبی”به اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی و ادامه پیگیری ها برای احقاق حق مالباختگان بیان داشت: لازم است بدانیم اشخاص حقیقی و حقوقی توانایی انجام امور خارج از قانون را ندارند و اگر با شخصی مواجه شدید که با معرفی خود به عنوان افراد با نفوذ ادعای انجام کارهای غیرقانونی را دارد، از پرداخت پول و هرگونه مال به آنان خودداری و سریعا موضوع را به پلیس گزارش کنند.

نوشته دستگیری کلاهبرداری که با جعل عنوان مردم را فریب می داد اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید