Enter your email address below and subscribe to our newsletter

دشمن امروز مستاصل است / ابتکار عمل انتقام در دست نیروهای مسلح ماست

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان، رئیس‌جمهور در آئین وداع و تشییع شهدای حمله تروریستی کرمان که پیش از ظهر امروز در مصلی کرمان برگزار شد؛ با بیان اینکه دشمن قدرت جمهوری اسلامی را دیده و بارها تجربه کرده است؛ گفت: دشمن همواره در حال رصد قدرت جمهوری اسلامی است و همه دنیا این قدرت نوشته دشمن امروز مستاصل است / ابتکار عمل انتقام در دست نیروهای مسلح ماست اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان، رئیس‌جمهور در آئین وداع و تشییع شهدای حمله تروریستی کرمان که پیش از ظهر امروز در مصلی کرمان برگزار شد؛ با بیان اینکه دشمن قدرت جمهوری اسلامی را دیده و بارها تجربه کرده است؛ گفت: دشمن همواره در حال رصد قدرت جمهوری اسلامی است و همه دنیا این قدرت و توانایی را احساس می‌کنند.

حجت الاسلام رییسی با بیان اینکه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی افتخاری نه فقط برای کرمانی‌ها که برای ایران همه امت اسلامی است؛ افزود: حاج قاسم جریان مقاومت را بگونه ای در منطقه برنامه‌ریزی کرد که عرصه بر رژیم صهیونیستی تنگ آمد.

حجت الاسلام رییسی با بیان اینکه خون شهیدان از جامعه بشری جهل زدایی کرده و بیداری مردم جهان در جای جای دنیا، به برکت خون شهداست؛ افزود: به مردم عزیزمان اطمینان می‌دهم که ابتکار عمل در دستان ما قرار دارد، زمان و مکان را نیروهای مسلح ما تعیین خواهند کرد.

رییس جمهور ضمن اشاره به حقد و کینه دشمنان نه فقط نسبت به شهید سلیمانی بلکه نسبت به عکس، زائران و مزار او بیان داشت:  دشمن می‌خواست بعد از شکل‌گیری اسرائیل و سالها ظلم، کار دیگری را آغاز کند.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل سرزمینی است که به عنوان دفاع از یهود و با سوءاستفاده از نام یهود شکل گرفت، ادامه داد: دشمن می‌خواست در عراق و سوریه نیز حکومت دست‌پروده خود داعش را با عنوان خلافت اسلامی حاکم کند.

رییسی در ادامه با اشاره به نظر تحلیلگران مبنی بر استیصال اسرائیل در برابر نیروی مقاومت که تنها یک قدرت کوچک زمینی دارد گفت: همین امروز فلسطین پیروز میدان است و رژیم صهیونیستی شکست خورده این میدان.

وی با بیان اینکه امنیت منطقه و غرب آسیا مرهون حاج قاسم سلیمانی است یاداور شد: نقشه آمریکا برای ایجاد اسرائیل دیگر شکست خورده است.

رئیسی افزود: علیرغم‌اینکه شهید سلیمانی نه گنبد و بارگاه میخواست و نه میخواست پس از مرگش این چنین آوازه ای داشته باشد اما خدا خواست که حاج قاسم علاوه بر تسخیر بسیاری از عرصه‌ها دل‌ها را نیز تسخیر کند و مکتب او در امتداد مکتب امامین انقلاب و عاشورای حسینی باشد.

وی با بیان اینکه وجود مقام معظم رهبری و امت آگاه مهمترین مولفه قدرت در نظام اسلامی هستند گفت: این شهادت‌ها پشتوانه عظیمی برای نظام است و مسئولیت مسئولان را بیشتر می کند.

رییس جمهور با بیان اینکه حاج قاسم برای کشور تولید قدرت کرد و دشمن امروز مستاصل است و به همین دلیل مردم بیگناه را می‌کشد گفت: پایان طوفان الاقصی پایان رژیم صهیونیستی است و این وعده الهی است؛حق پیروز و باطل نابود.

 

نوشته دشمن امروز مستاصل است / ابتکار عمل انتقام در دست نیروهای مسلح ماست اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید