Enter your email address below and subscribe to our newsletter

راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در رفسنجان برگزار می‌شود

همزمان با سراسر جهان و کشور راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در رفسنجان برگزار می‌شود. نوشته راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در رفسنجان برگزار می‌شود اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

[#item_full_content] 

به گزارش خانه خشتی؛ راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در رفسنجان فردا ۲۷ آبانماه ساعت ۱۰ صبح از میدان سردار شهید صیاد شیرازی تا مصلی امام خامنه‌ای برگزار می‌شود.

در ادامه پیام دعوت فرماندار و امام جمعه رفسنجان برای این راهپیمایی مشاهده می‌کنید:

               بسم الله الرحمن الرحیم 

خداوند یکتا را سپاس که عزت و‌ نصرت خود را بر مجاهدان راهش ارزانی داد، همانها که با غیرت مردانه در میدان ایستادند و پیروزی خیره کننده طوفان الاقصی را رقم زدند و چه خوار و حقیرند آنها که در پس این سیلی محکم، زنان و کودکان بی‌پناه را نشانه می‌روند و در پشت نقاب‌های نفاق و مظلوم نمایی چهره وحشی و خونخوار خویش را پنهان می‌کنند.

کودکان غزّه در فلسطین توسط رژیم غاصب اسرائیل شبانه روز به خاک و خون کشیده می شوند و این ظلمی بزرگ است که رژیم صهیونیستی کودک کش در حق این نوگلان بی گناه روا داشته است.

امیدواریم راهپیمایی روز شنبه که قرار است در حمایت از مظلومیت کودکان و نوجوانان غزه که مظلومانه زیر حملات و بمباران  زندگی می‌کنند در ایران و شهرستان رفسنجان برگزار شود، تجمع پرشوری باشد.

اینجانبان از مردم شریف و ولایت مدار این شهرستان دعوت میکنیم که در مراسم راهپیمایی و تجمع روز شنبه ۲۷ آبان ماه در حمایت از کودکان مظلوم غزه با کودکان خود حضور یابند.

انتهای پیام/

نوشته راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در رفسنجان برگزار می‌شود اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید
فاطمه محمدی
فاطمه محمدی
مقاله‌ها: 27131

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید