Enter your email address below and subscribe to our newsletter

غبارروبی گلزار شهدای روستای سنگ با حضور دانش آموزان

به مناسبت هفته دفاع مقدس دانش آموزان دبستان سنگ با حضور در گلزار شهدای این روستا به همراه مربیان به همراه اکبر ایزدی بخشدار سروان پاسدار سعیدی فرمانده حوزه مقاومت امام حسن مجتبی علیه السلام. کمالی فرمانده حوزه حضرت خدیجه الکبری سلام الله سپاه زرند و فرمانده پایگاه خواهر و برادر و دهیار این روستا قبور مطهر شهداء را عطرافشانی نمودند.

[#item_full_content] 

به گزارش صدای زرند، اکبر ایزدی بخشدار یزدان آباد قبل از این مراسم ضمن حضور در دبستان بلال و گفتگو با دانش آموزان گفت: به فرمایش رهبر فقید انقلاب اسلامی شما دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستید و آینده این کشور در دستان شماست.

او گفت: شما از ابتدا با درس خواندن که نوعی جهاد تبیین است می توانید ملت را به آینده امیدوار کنید.

بخشدار یزدان آباد افزود: اطاعت از امر ولی که جهاد تبیین را تکلیف دانستند جهاد تبیین شما دانش آموزان در کنار درس خواندن ادامه دادن راه شهدا و ایثارگران است.

سروان پاسدار سعیدی فرمانده حوزه مقاومت نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس توام با بازگشایی مدارس گفت: مدرسه نیز یک سنگر است در مقابل تهاجم فرهنگی.

زهرا کمالی فرمانده حوزه خواهران نیز گفت: شهدای ما نیز مثل شما در مدرسه روزی درس می خواندند و امروز با رشادت از کیان اسلامی و ملت دفاع کردند و بهترین ارمغان را که شهادت است خداوند به آنها عطا نمود.

گفتنی است روستای سنگ از توابع بخش یزدان آباد شهرستان زرند دو شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید