Enter your email address below and subscribe to our newsletter

فاز اول مجتمع گردشگری “بام بهشت” اردیبهشت ۱۴۰۳ افتتاح می شود

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان؛ سیدعزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که صبح امروز چهارم مهرماه، وارد کرمان شد؛ پس از حضور در گلزار شهدای بین‌المللی کرمان و ادای احترام به مقام شامخ شهید سپهبد‌ حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا، راهی جنوب استان شد تا از چند پروژه‌ در شهرستان‌های نوشته فاز اول مجتمع گردشگری “بام بهشت” اردیبهشت ۱۴۰۳ افتتاح می شود اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان؛ سیدعزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که صبح امروز چهارم مهرماه، وارد کرمان شد؛ پس از حضور در گلزار شهدای بین‌المللی کرمان و ادای احترام به مقام شامخ شهید سپهبد‌ حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا، راهی جنوب استان شد تا از چند پروژه‌ در شهرستان‌های جیرفت، عنبرآباد و بم بازدید کند.

بازدید از محل احداث مجتمع گردشگری “بام بهشت” در درب بهشت؛ به اتفاق شاهرخی مدیر کل میراث فرهنگی کرمان، بلندنظر فرماندار جیرفت و اعظمی نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد و جمعی دیگر از مسوولین اولین جایی بود که مورد بازدید وزیر میراث فرهنگی قرار گرفت.

احمد فاطمی مدیرعامل شرکت پیشتازان جانباز، در جریان این بازدید ضمن تشریح بخشی از جزئیات این پروژه؛ از افتتاح فاز نخست مجتمع شامل بخش‌هایی از جمله رصدخانه، سوئیت‌های اقامتی و مجموعۀ تفریحی زیپ‌لاین؛ در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

وی با بیان اینکه قصد ایجاد مجموعۀ گردشگری علمی با یک رصدخانه بزرگ بعنوان یکی از سه رصدخانه بزرگ کشور را خواهیم داشت؛ افزود: در جنوب شرق کشور چنین رصدخانه‌ای نداریم و بنا داریم مرتفع‌ترین رصدخانه ایران را بعد از تهران با دو اتاق رصد روز و شب در مساحت ۳۱۳ مترمربع، در اینجا ایجاد کنیم.

فاطمی افزود: برای این مجموعه ساخت کافه رستوران و ۱۴ سوئیت اقامتی و مجموعۀ تفریحی زیپ لاین و فرودگاه هواپیماهای سبک تفریحی و کارتینگ را در نظر داریم و اگر مسئولین کمک کنند تا در مسایل قانونی گیر نکنیم؛ ظرف ۱۰ ماه آینده می توانیم این مجتمع بزرگ را افتتاح کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود از دعوت منجمان کشور به درب بهشت، در هفتم اردیبهشت ماه خبر داد و در ادامه دو درخواست از وزیر میراث فرهنگی کرد که واگذاری مجموعه در حال متروک شدن کلوت های شهداد به شرکت پیشتازان جانباز، جهت داشتن اقلیم گرم یکی از آنها بود.

لزوم داشتن یک شرکت حمل و نقل گردشگری در استان، جهت تسهیل تردد توریست ها خواسته دیگر وی از ضرغامی بود‌ که در این راستا نیز خواستار کمک شرکت های خودرو سازی داخلی شد.

فاطمی در پایان برای انجام کلیه کارهای عمرانی میراث فرهنگی در آینده ای نزدیک اعلام همکاری کرد.

گقتنی است بر اساس گفته احمد فاطمی شرکت پیشتازان جانباز را سردار سلیمانی برای ۲۱۸ جانباز بالای ۷۰ درصد راه اندازی کرده است؛ شرکتی که انجام کلیۀ امور فرهنگی و معیشتی و مادی را برعهده دارد و جلسات نخست آن با حضور خود سردار برگزار شده است.

آنطور که فاطمه عنوان کرد این شرکت به‌دنبال هیچ رانت دولتی نیست و تنها شرکتی است که انحصاری چهار خط تولید سرباره در فولاد مبارکه اصفهان را دارد و سالانه ۱۰ میلیون تن خوراک کنستانتره فولاد زرند را تامین می‌کند.

 

نوشته فاز اول مجتمع گردشگری “بام بهشت” اردیبهشت ۱۴۰۳ افتتاح می شود اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید