Enter your email address below and subscribe to our newsletter

فراخوان عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، غلامرضا نخعی پور گفت: درصد عضویت در صندوق، ۳ تا ۵ درصد حقوق و مزایا و به انتخاب همکاران است. وی افزود: پس اندازی سودآور برای همکاران فرهنگی، برخورداری از سود مناسب هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه از نوشته فراخوان عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، غلامرضا نخعی پور گفت: درصد عضویت در صندوق، ۳ تا ۵ درصد حقوق و مزایا و به انتخاب همکاران است.

وی افزود: پس اندازی سودآور برای همکاران فرهنگی، برخورداری از سود مناسب هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه از جمله پتروشیمی، برخورداری از سهم دولت معادل پرداخت عضو به علاوه سود سالانه سهم دولت، برخورداری از خدماتی مانند لیزینگ و برخورداری از سهام مالکانه به تناسب حق عضویت و دوره عضویت از مزایای عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان است.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان کرمان یادآور شد: همکاران فرهنگی غیر عضو، جدید الاستخدام و دانشجو معلمان پیمانی و قراردادی برای تکمیل فرم عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان می توانند به واحد تعاون یا حسابداری آموزش و پرورش شهرستان/منطقه خود مراجعه کنند.

نوشته فراخوان عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید