Enter your email address below and subscribe to our newsletter

فرماندار رفسنجان:احداث کتابخانه مرکزی رفسنجان در حال پیگیری است

فرماندار رفسنجان با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده درخصوص احداث کتابخانه مرکزی شهرستان گفت: با توجه به تفاهم‌ ها، مقدماتِ واگذاری زمین فراهم شده و پیگیری ها جهت واگذاری این زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی رد حال انجام است. نوشته <span style='color:#a2a2a2;font-size:12px;'>فرماندار رفسنجان:</span><br/>احداث کتابخانه مرکزی رفسنجان در حال پیگیری است اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

به گزارش خانه خشتی؛ حسین رضایی فرماندار رفسنجان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی رفسنجان که با حضور وفایی مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان کرمان و جمعی از مسئولین مربوطه شهرستان در نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد اظهار کرد: اخیرا با شهرداری و راه و شهرسازی توافق شد که در محدوده بلوار خلیج فارس کتابخانه مرکزی احداث شود.

وی افزود: این زمین به مساحت ۱۲ هزار متر مربع است و شهرداری رفسنجان هم قول مساعد در احداث آن به محض واگذاری زمین داد.

رضایی ادامه داد: کتابخانه استاندارد مرکزی یکی از نیازهای شهرستان است و قرار است در بخش های مختلفی همچون سالن های مطالعه، مخازن کتاب، کلاس های آموزشی، بخش کودک و نوجوان، خدمات کتابخانه ‌ای مانند نگهداری نسخ خطی، پژوهش و مطالعات گروهی، منابع ویژه نابینایان و ناشنوایان و فضای مطالعه استاندارد را ارائه می‌ کند.

انتهای پیام/

نوشته <span style=’color:#a2a2a2;font-size:12px;’>فرماندار رفسنجان:</span><br/>احداث کتابخانه مرکزی رفسنجان در حال پیگیری است اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید
فاطمه محمدی
فاطمه محمدی
مقاله‌ها: 27323

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید