Enter your email address below and subscribe to our newsletter

قاتل چگونه دستگیر شد؟

گلدشت کرمان/ سردار عباسعلی بهدانی فرد در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس استان یزد هنگام گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی مهریز به یزد به یک دستگاه ۲۰۶ مشکوک و آن را متوقف کردند. او اظهار کرد: مأموران پلیس پس از بررسی‌های لازم متوجه شدند که خودرو از استان کرمان سرقت شده که به همین نوشته قاتل چگونه دستگیر شد؟ اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/ سردار عباسعلی بهدانی فرد در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس استان یزد هنگام گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی مهریز به یزد به یک دستگاه ۲۰۶ مشکوک و آن را متوقف کردند.

او اظهار کرد: مأموران پلیس پس از بررسی‌های لازم متوجه شدند که خودرو از استان کرمان سرقت شده که به همین منظور راننده را دستگیر و به پلیس آگاهی استان یزد تحویل دادند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از رکنا، فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان یزد با تحقیقات لازم پی به راز یک قتل در کرمان بردند و تحقیقات بیشتر را آغاز کردند.

بهدانی فرد افزود: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی به قتل دوست جوانش در شب گذشته در یکی از روستاهای کرمان به علت اختلافات شخصی اعتراف کرد.

گفتنی است قاتل ۳۴ساله پس از تکمیل پرونده با مجوز قضائی در اختیار مأموران پلیس کرمان قرار خواهد گرفت.

نوشته قاتل چگونه دستگیر شد؟ اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید