Enter your email address below and subscribe to our newsletter

ماهان به عنوان اولین بخش در استان کرمان صاحب دادستانی می‌شود

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در پی درخواست دادگستری استان، قوه قضائیه با راه‌اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می‌شود، موافقت کرده است.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی امروز ۲۱ شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: معاون اول قوه قضائیه همچنین با ارتقاء تشکیلات قضایی در شهرستان انار موافقت نموده و مجوز راه‌اندازی دادسرای عمومی این شهرستان نیز صادر شده است.

او با اشاره به اینکه ساخت دادگاه عمومی بخش اسماعیلیه جیرفت نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد، اعلام کرد: با توجه به تکمیل این ساختمان و موافقت قوه قضاییه با تشکیل دادگاه در این بخش، ان‌شاءالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح این دادگاه نیز خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: راه‌اندازی دادگاه در بخش اسفندقه و روداب نیز در دستور کار دستگاه قضائی استان قرار دارد و در صورت تامین زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله ساختمان اداری راه‌اندازی خواهد شد.

او با بیان اینکه نگاه ما در دستگاه قضائی، نگاه توسعه‌ای و خدمت رسانی به مردم است، اظهار کرد: دسترسی آسان به عدلیه و استفاده از خدمات دستگاه قضایی با کمترین هزینه حق مردم است و مسئولان مکلفند در تصمیم گیری‌های خود صلاح و صرفه مردم را مدنظر قرار دهند.

 

به اشتراک بگذارید
خبرنگار کرمان‌نو
خبرنگار کرمان‌نو
مقاله‌ها: 28433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید