Enter your email address below and subscribe to our newsletter

ماهان صاحب دادستانی می شود/ راه اندازی دادگاه در اسفندقه و روداب در دستور کار دستگاه قضا

گلدشت کرمان/ رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نگاه ما در دستگاه قضایی، نگاه توسعه ای و خدمت رسانی به مردم است، گفت: در پی درخواست دادگستری استان کرمان، قوه قضاییه با راه اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می شود موافقت نوشته ماهان صاحب دادستانی می شود/ راه اندازی دادگاه در اسفندقه و روداب در دستور کار دستگاه قضا اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/ رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نگاه ما در دستگاه قضایی، نگاه توسعه ای و خدمت رسانی به مردم است، گفت: در پی درخواست دادگستری استان کرمان، قوه قضاییه با راه اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می شود موافقت نموده است.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی اظهار داشت: معاونت اول قوه قضاییه همچنین با ارتقا تشکیلات قضایی در شهرستان انار موافقت نموده است و مجوز راه اندازی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان انار نیز صادر شده است.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان با اشاره به اینکه ساخت دادگاه عمومی بخش اسماعیلیه نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد، اعلام کرد: با توجه به تکمیل این ساختمان و موافقت قوه قضاییه با تشکیل دادگاه در این بخش، انشالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح این دادگاه نیز خواهیم بود.
رئیس شورای قضایی کرمان تصریح کرد: راه اندازی دادگاه در بخش اسفندقه و روداب نیز در دستور کار دستگاه قضایی استان کرمان قرار دارد و در صورت تامین زیرساخت های مورد نیاز از جمله ساختمان اداری راه اندازی خواهد شد.
حجت الاسلام حمیدی تاکید کرد: دسترسی آسان به عدلیه و استفاده از خدمات دستگاه قضایی با کمترین هزینه حق مردم است و مسئولان مکلفند در تصمیم گیری های خود صلاح و صرفه مردم را مدنظر قرار دهند.

نوشته ماهان صاحب دادستانی می شود/ راه اندازی دادگاه در اسفندقه و روداب در دستور کار دستگاه قضا اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید