Enter your email address below and subscribe to our newsletter

مراسم وداع با شهدای حادثۀ تروریستی کرمان آغاز شد

گلدشت کرمان/ وداع جانسوز با پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان از ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه، ۱۵ دی‌ماه، در مصلی بزرگ امام علیه السلام شهر کرمان که مملو از جمعیتی با چشمان اشکبار و دل‌های داغدار است و  فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بر لب دارند و خواستار انتقام سخت از  تروریست‌ها نوشته مراسم وداع با شهدای حادثۀ تروریستی کرمان آغاز شد اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

گلدشت کرمان/ وداع جانسوز با پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان از ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه، ۱۵ دی‌ماه، در مصلی بزرگ امام علیه السلام شهر کرمان که مملو از جمعیتی با چشمان اشکبار و دل‌های داغدار است و  فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بر لب دارند و خواستار انتقام سخت از  تروریست‌ها و حامیان معنوی و مالی آنها هستند؛ آغاز شده است.

قرار است پس از برگزاری مراسم تشییع، پیکر شهیدان در گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شود و پیکر شهدای شهرستانی هم برای تشییع به زادگاهشان منتقل شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان، ساعت ۱۴:۵۰دقیقه و در ‌۱۵:۱۷دقیقه بعد از ظهر۱۳دی ماه سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد که حادثه اول در ورودی گلزار شهدای کرمان و حادثه دوم در ورودی تخت درگاه قلی‌بیگ اتفاق افتاد است که در این حادثه تعداد زیادی از هموطنان مصدوم و شهید شدند.

 

نوشته مراسم وداع با شهدای حادثۀ تروریستی کرمان آغاز شد اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید