Enter your email address below and subscribe to our newsletter

مس رکورد پنج ساله را شکست/ ۸۲۰ پاس در یک بازی!

بازیکنان مس رفسنجان در جریان بازی روز جمعه مقابل نفت آبادان 820 پاس به یک‌دیگر داده‌اند. نوشته مس رکورد پنج ساله را شکست/ ۸۲۰ پاس در یک بازی! اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

[#item_full_content] 

به گزارش خانه خشتی؛ نارنجی‌های فوتبال ایران اگرچه روز جمعه مقابل نفت آبادان شکست خوردند اما نمایشی کاملا برتر داشتند و آمار منتشر شده از این مسابقه به‌طور کامل برتری شاگردان ساکت الهامی را نشان می‌دهد.

اتفاق ویژه‌ای که در نمایش تیم مس رفسنجان به چشم می‌آید، پاس کاری‌های پرتعداد آن‌ها در طول بازی است. مس رفسنجان که در این فصل فوتبالی مالکانه را به نمایش می‎‌گذارد، در جریان بازی روز گذشته ۸۲۰ پاس رد و بدل کرد تا رکورد ۵ فصل اخیر لیگ برتر در این حوزه شکسته شود.

‌مسی ها در فصل جاری لیگ برتر هم چندین بار به‌خاطر فوتبال زیبایی که به نمایش می‌گذارند مورد تحسین قرار گرفتند و حالا مشخصا در بازی روز جمعه یک رکورد عجیب را در پاس دادن ثبت کردند. رکوردی که البته منجر به کسب نتیجه خوب برای تیم تحت هدایت ساکت الهامی نشد.

جالب اینکه مس رفسنجان با ثبت ۲۰ شوت به سمت دروازه در مسابقه با نفت آبادان فوتبال هجومی خود را به رخ کشید اما در نهایت با درخشش دروازه‌بان حریف و بی‌دقتی مهاجمان این فرصت‌ها به گل تبدیل نشد و دست شاگردان الهامی کوتاه از گلزنی ماند.

انتهای پیام/

نوشته مس رکورد پنج ساله را شکست/ ۸۲۰ پاس در یک بازی! اولین بار در پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی رفسنجان پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید
فاطمه محمدی
فاطمه محمدی
مقاله‌ها: 28433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید