Enter your email address below and subscribe to our newsletter

نصیحت به ربانی شهردار جدید جیرفت

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان سرانجام صبح امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری جیرفت با حضور شهسواری مدیر کل امور شهری استانداری کرمان؛هادی ربانی به عنوان شهردار جدید جیرفت معرفی گردید. دراین جلسه که با حضور فرماندار جیرفت، اعضای شورای شهر و تنی چند از مسوولین و مدیران محلی برگزار گردید؛ شهسواری مدیر کل نوشته نصیحت به ربانی شهردار جدید جیرفت اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

به گزارش پایگاه خبری گلدشت کرمان سرانجام صبح امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری جیرفت با حضور شهسواری مدیر کل امور شهری استانداری کرمان؛هادی ربانی به عنوان شهردار جدید جیرفت معرفی گردید.

دراین جلسه که با حضور فرماندار جیرفت، اعضای شورای شهر و تنی چند از مسوولین و مدیران محلی برگزار گردید؛ شهسواری مدیر کل امور شهری استانداری کرمان شهردار جدید را به مراعات برخی امور مهم وکلیدی توصیه نمود.

امیر افضلی که سرپرستی شهرداری را در دوره پرفراز و نشیبی برعهده داشت نیز به برخی مشکلات دوران تصدی خود اشاره نمود.

ربانی شهردار جدید و شهردار سابق شهر اندوهجرد کرمان نیز اظهار امیدواری کرد که بتواند در چهار چوب مقررات و مبتنی بر مصوبات شورای شهر به وظایف محوله جامعه عمل بپوشاند.

هرچند واژه «اندوه » در اندوهجرد ناخودآگاه تداعی خاطرات و اندوه های تلخی است که متاثر از اختلافات و کشمکش های سیاسی و باندی تا کنون بر شهر جیرفت رفته است؛ اما امیدواریم که شهردار جدید بتواند با بروز لیاقت و توانمندی خود به نخبگان، فرهیختگان و شهروندان جیرفت نشان دهد که شهردار اعزامی از شهر کوچک اندوهجرد هم می تواند در جهت زدودن اندوه و این خاطرات تلخ؛ سبزواران بزرگ و کهن را آنطور شایسته مردم صبورش باشد اداره نماید.

لازم به ذکر است هادی ربانی هادی ربانی متولد ۱۳۶۴ دارای مدرک مهندسی عمران و ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد با ۱۴سال سابقه اجرایی در جهاد نصر و شهرداری اندوهجرد می باشد.

نوشته نصیحت به ربانی شهردار جدید جیرفت اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید