Enter your email address below and subscribe to our newsletter

گردهمایی بانوان بهشت برگزار شد

به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان؛ گردهمایی بانوان بهشت با حضور مدیر اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان، به منظور تجلیل از بانوان پیشکسوت مجالس حسینی و خواهران فعال در عرصه هیئت به همت دفتر نمایندگی بنیاد دعبل خزایی و کانون مداحان استان کرمان برگزار شد. در این گردهمایی حجت‌الاسلام والمسلمین شهابی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، هیئت را کانون جهاد تبیین دانست و  گفت: هیئت، بهترین بستر برای پیشبرد جهاد تبیین است. مدیر اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی اسلامی کرمان اظهار کرد: سه رکن اصلی هیئت مدیر، سخنران و مداح هیئت باید برای پیشبرد هرچه بهتر جهاد تبیین مطالعات خود را به‌روز و با شبهات آشنایی کامل داشته باشند، به‌ویژه مادحین هیئت در جهت مقابله با این شبهات باید نقطه‌زن عمل کرده و آنان را برای نسل جوان در قالب هنر حل و فصل نماید. در پایان این همایش از خانواده مداح شهید عادل رضایی از شهدای حادثه کرمان و ۱۲ خواهر فعال در عرصه هیئت تجلیل به‌عمل آمد. انتهای خبر/م

به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان؛ گردهمایی بانوان بهشت با حضور مدیر اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان، به منظور تجلیل از بانوان پیشکسوت مجالس حسینی و خواهران فعال در عرصه هیئت به همت دفتر نمایندگی بنیاد دعبل خزایی و کانون مداحان استان کرمان برگزار شد.

در این گردهمایی حجت‌الاسلام والمسلمین شهابی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، هیئت را کانون جهاد تبیین دانست و  گفت: هیئت، بهترین بستر برای پیشبرد جهاد تبیین است.

مدیر اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی اسلامی کرمان اظهار کرد: سه رکن اصلی هیئت مدیر، سخنران و مداح هیئت باید برای پیشبرد هرچه بهتر جهاد تبیین مطالعات خود را به‌روز و با شبهات آشنایی کامل داشته باشند، به‌ویژه مادحین هیئت در جهت مقابله با این شبهات باید نقطه‌زن عمل کرده و آنان را برای نسل جوان در قالب هنر حل و فصل نماید.

در پایان این همایش از خانواده مداح شهید عادل رضایی از شهدای حادثه کرمان و ۱۲ خواهر فعال در عرصه هیئت تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای خبر/م

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید