Enter your email address below and subscribe to our newsletter

۱۳۷ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند/ ۴۲ مجروح در بخش مراقبت‌های ویژه

گلدشت کرمان/ رئیس اورژانس کرمان صبح جمعه ۱۵ دی‌ماه دربارۀ آخرین آمار مجروحان حادثۀ تروریستی کرمان گفت: «در حال حاضر شمار مجروحان بستری در بیمارستان‌ها به ۱۳۷ نفر رسیده است که از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و ۹۵ نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند». سیدمحمد صابری با اشاره به بستری مجروحان در ۱۰ بیمارستان شهر کرمان نوشته ۱۳۷ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند/ ۴۲ مجروح در بخش مراقبت‌های ویژه اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

به دیگران هم بگویید

گلدشت کرمان/ رئیس اورژانس کرمان صبح جمعه ۱۵ دی‌ماه دربارۀ آخرین آمار مجروحان حادثۀ تروریستی کرمان گفت: «در حال حاضر شمار مجروحان بستری در بیمارستان‌ها به ۱۳۷ نفر رسیده است که از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و ۹۵ نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند».

سیدمحمد صابری با اشاره به بستری مجروحان در ۱۰ بیمارستان شهر کرمان افزود: «از میان ۱۳۷ مصدوم بستری در بیمارستان‌های کرمان ۵۵ نفر زن، ۵۶ نفر مرد، ۲۶ نفر کودک زیر ۱۵ سال، ۱۷ نفر متصل به دستگاه و ۲۵ نفر زیر نظر در آی‌سی‌یو هستند».

شمار کل مجروحان سرپایی و بستری حادثۀ تروریستی کرمان ۲۸۴ نفر بوده است و شمار اولیۀ شهدای این حادثه نیز ۸۴ نفر اعلام شده است.

تروریست‌های کوردل عصر روز چهارشنبه سیزدهم دی‌ماه همزمان با مراسم چهارمین سالگرد سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، در جمع زائرانی که پیاده به سمت گلزار شهدا در حرکت بودند، انفجار تروریستی انجام دادند و زنان، مردان و حتی خردسالان را به خاک و خون کشیدند.

چند دقیقه پس از انفجار نخست، انفجار دوم انجام شد، انفجاری که به گفتۀ مسئولان حاوی ساچمه‌های فراوان بوده و همین نکته سبب افزایش شمار شهیدان شده است.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجارها را برعهده گرفته است.

نوشته ۱۳۷ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند/ ۴۲ مجروح در بخش مراقبت‌های ویژه اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

منبع :  Read More 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید