Enter your email address below and subscribe to our newsletter

۳۱ شهریورماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی

گلدشت کرمان/ پایان شهریورماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتب درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی جدید است و جاماندگان تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سامانۀ irtextbook.ir  نسبت به ثبت سفارش کتاب اقدام کنند. معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش وپرورش استان کرمان با اعلام این خبر گفت: «کتاب‌های درسی از طریق مدیران مدارس به دانش‌آموزان تحویل نوشته ۳۱ شهریورماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

[#item_full_content] 

گلدشت کرمان/ پایان شهریورماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتب درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی جدید است و جاماندگان تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سامانۀ irtextbook.ir  نسبت به ثبت سفارش کتاب اقدام کنند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره‌کل آموزش وپرورش استان کرمان با اعلام این خبر گفت: «کتاب‌های درسی از طریق مدیران مدارس به دانش‌آموزان تحویل داده خواهد شد و نیازی به حضور اولیا نیست».

رضا امیری‌فرد شرط ثبت سفارش کتب درسی را ثبت‌نام قطعی در یکی از مدارس استان بیان کرد و افزود: «دانش‌آموزان بعد از ثبت‌نام می ‌وانند نسبت به سفارش کتاب اقدام کنند».

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، وی با بیان اینکه توزیع کتب درسی کلیۀ دوره‌های تحصیلی توسط نمایندگان کتاب در سطح شهرستان‌ها و مناطق استان آغاز شده است، اظهار کرد: «تاکنون بیش از ۹۵ درصد دانش‌آموزان استان در سامانۀ ثبت سفارش کتب درسی ثبت‌نام کردهاند».

نوشته ۳۱ شهریورماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی اولین بار در پایگاه خبری گلدشت کرمان. پدیدار شد.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از همه در جریان اخبار قرار بگیرید